Biochrom

Biochrom Grubu, otuz beş yılı aşkın deneyimi ile Biyolojik ve UV / VIS Spektrofotometreleri, Mikroplaka Okuyucu ve Yıkayıcılarıyla  dünyada yaşam bilim ve analitik sistemlerin önde gelen üreticileri arasında yer almaktadır.

UV / Vis spektroskopi, mikroplaka sistemlerini ve amino asit analizini kapsayan bilinen beş markadan oluşmaktadır. Biochrom firmasının ürünleri dünyanın dört bir yanındaki hastane ve laboratuvarlar tarafından güvenilen ve biz dünyanın en iyi bilimsel enstrümantasyon şirketleri pek çok değerli bir OEM iş ortağı vardır.

 

UV / VIS Spektrofotometreler
Spektrofotometri tasarımı ve üretimi konusunda bir dünya lideri olan Biochrom, çok çeşitli uygulamalara yönelik olarak basit taşınabilir kolorimetrelerden, yüksek performanslı, gelişmiş özelliklere sahip UV / VIS spektrofotometrelere kadar geniş ürün yelpazesi ile dünya çapında hastane ve laboratuvarlar tarafından güvenle kullanılmktadır.

 

Mikroplaka Okuyucular / Yıkayıcılar
Biochrom tarafından üretilen çok yönlü çok çeşitli uygulamalara yönelik olarak tasarlanan mikroplaka okuyucu ve yıkayıcılar laboratuvarlar için en uygun seçimdir.

 

Firmanın web sitesi 

 

 

Tüm Ürünler

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,