Polytec LSV Lazerli Yüzey Hız Ölçüm Sistemleri

Teklif Listesine Ekle

1548845504_lsv1.jpg

1548846234_lsv22.jpg

Temassız Hız ve Uzunluk Ölçümü

Şerit halinde ki malzemeleri üretilirken, (çelik veya kağıt fabrikalarında) tam şerit uzunluğunu ve mevcut hızı bilmek, maliyetlerinizi düşürmek, ürünlerinizi ve işlemlerinizi optimize etmek için çok önemlidir. Polytec hassas proses kontrolü için çözümler sunar. LSV Lazer Yüzey Velosimetreler, güvenilir bir uzunluk ve hız ölçümü sunan yüksek performanslı temassız sensörlerdir.

Optik ölçüm sayesinde sensör, zorlu endüstriyel ortamlarda güvenle uzunluk ve hız tesbit eder. LSV, minimum bakım maliyeti ile yüksek düzeyde sağlamlık ve işlem bütünlüğü sunar.

Uygulama Alanları:

  • Çelik, alüminyum ve metal endüstrisi (sürekli döküm tesislerinde, sıcak ve soğuk haddehanelerde, kaplama tesislerinde, boru üretiminde)
  • Tekstil ve dönüştürüm endüstrisi (baskı işlemlerinde, laminasyon ve kaplama sistemlerinde)
  • Kağıt, karton ve ambalaj üretimi (kağıt fabrikalarında, baskı işlemlerinde)
  • Kablo ve tel üretim işlemleri (tel çekmede, yalıtım ve kaplama hatlarında, markalama ve baskı işlemlerinde)
  • Ahşap ve inşaat malzemeleri (kalite kontrolleri ve kereste sıralama, yalıtım malzemelerinin boy kesimi, alçı levhaların uzunluk doğrulaması)
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,