Eppendorf ThermoMixer C / ThermoStat C / MixMate Isıtıcı ve Karıştırıcı Cihazları 

Teklif Listesine Ekle

Eppendorf ThermoMixer C, mükemmel karıştırma performansını mükemmel sıcaklık kontrolü ile birleştirerek eksiksiz, güvenilir ve tekrarlanabilir test sonuçlarını garanti eder. Numunelerin aynı anda karıştırılması ve inkübasyonu ile deney sonuçlarınızı geliştirin. Eppendorf ThermoMixer C, tüm yaygın laboratuvar malzemeleri, yeni ve geliştirilmiş program fonksiyonları ve her karıştırma frekansı ile yüksek düzeyde kararlılık için hızlı ve kolay değiştirilebilir SmartBlock'ları ile kullanıcıları ikna ediyor. Sizi çok çeşitli ve sınırsız uygulamalar bekliyor!

 
2DMix-Kontrol

Benzersiz 2 boyutlu Karıştırma-Kontrol teknolojisi sıvıları kontrollü, dairesel bir harekette karıştırır. ThermoMixer C, en zorlu karıştırma görevlerini yerine getirmek için yeterli karıştırma gücü sağlar. Çoğu numune, tüplerin geometrisinden veya numune özelliklerinden bağımsız olarak bir dakikadan daha kısa bir sürede verimli şekilde karıştırılır.

Eppendorf ThermoMixer C ile tüplerinizin ısıtma, soğutma ve karıştırma işlemlerini gerçekleştirmenizde en büyük yardımcınız oluyor. Eppendorf ThermoTop ısıtılmış kapak ile yoğuşmanın engellenmesini sağlayarak çalışmalarınıza güvenle devam etmenize olanak sağlar.

  • 0.5 mL'den 50 mL'ye kadar hacimlerde tüplerde ısıtma, karıştırma ve soğutma imkanı
  • 3,000 rpm'e kadar yükseltilmiş karıştıma performansı
  • 2DMix-Control ile mükemmel karıştırma performansı
  • Anti-spill teknolojisi ile kapakların nemlenmesi ve çapraz kontaminasyona karşı etkili koruma
  • Mükemmel sıcaklık yönetimi ve sıcaklık doğruluğu
  • Değiştirilebilir SmartBlocks ile maksimum esneklik sunar.
  • Öntanımlı program tuşları ve kolay kullanıcı arayüzü basit işlem hacmi sunar.
  • Çok yönlü program fonksiyonları
  • Eppendorf PhysioCare Concept® ile ergonomik dizayn ve optimize edilmiş özellikler
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,