Buehler AutoMet 250/250Pro
Zımparalama ve Partlatma Cihazı

Teklif Listesine Ekle

1547626960_buehlerautomet-250.png

AutoMet 250/250 Pro zımparalama ve parlatma cihazları zorlu laboratuvar ortamları için tasarlanmıştır. AutoMet 250/250 Pro renkli dokunmatik ekrana sahiptir, otomatik ve manuel numune hazırlamaya olanak tanır. Sade bir tasarımla birçok uygulamayı beraberinde barından çok yönlülük ile dengelenmiştir. AutoMet 250/250 Pro yüksek kullanım ortamlarında güvenilirlik için dayanıklı bir yapı ile üretilmiş ve kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.

Gelişmiş programlama gelişmiş işlevsellik sağlar

  • Renkli dokunmatik ekran ile gelişmiş yöntemler için kolay kullanım sağlar ve yüksek tekrarlanabilir sonuçlar elde etmenize olanak tanır.

Laboratuvar ihtiyaçları için en iyi formatı seçmenize olanak sağlar

  • Fiyat avantajı sağlayan 8" ve 10" çap seçenekli plakalar ile uyumludur.
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,