Buehler SimpiMet 4000
Sıcak Bakalite Alma Cihazı
Teklif Listesine Ekle

1523443781_simplimet4000.jpg

Numunelerinizi zımparalama ve parlatma işlemi için hızlı ve kolay bir şekilde bakalite almanızı sağlar. 7/24 kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır.

SimpliMet 4000 bakalit cihazı, yüksek koşullarda test edildi ve dünyadaki en yoğun laboratuvarların görev döngüsünde simülasyonu yapıldı. Sürekli kullanım ortamlarında yüksek güvenilirlik sağladı.

7/24 kullanım şartlarında yüksek güvenilirlik

  • SimpliMet 4000 bakalit cihazı, yüksek koşullarda test edildi ve dünyadaki en yoğun laboratuvarların görev döngüsünde simülasyonu yapıldı. Sürekli kullanım ortamlarında yüksek güvenilirlik sağladı.

Kullanım kolaylığı zaman tasarrufu sağlar ve numune kalitesini korur

  • Basit kullanıcı ara yüzü hataları ortadan kaldırır ve numunelerinizin kalitesini korur. İhtiyacınız olan her şey cihazın ön panelinde yer almaktadır.
  • Çalışanlar için hızlı ve etkili eğitim olanağı sunar.

Kullanım kolaylığı sağlar

  • Tek tuşla kapatma özelliği sayesinde bir sonraki işinize hızlıca geçiş yapabilirsiniz.
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,