Buehler VibroMet 2
Titreşimli Parlatma Cihazı

Teklif Listesine Ekle

1523443780_vibromet2.jpg

VibroMet 2 Titreşimli parlatıcı Çok çeşitli malzemeler üzerinde yüksek kaliteli yüzeyler hazırlamak için tasarlanmıştır. 7200 devir/dakika lık yatay hareket edebilme kapasitesi ile çok etkili parlatma, mükemmel sonuçlar ve daha az deformasyon sağlar.


Güvenli ve etkili sonuçlar

  • Titreşimli parlatıcı, elektro-parlatıcıların gerektirdiği tehlikeli elektrolitlere ihtiyaç duymadan, gerilimsiz yüzeyi açığa çıkararak mekanik hazırlıktan sonra kalan küçük deformasyonu ortadan kaldırır.
  • Geleneksel titreşimli parlatma makinelerinin aksine, VibroMet 2 neredeyse tamamen yatay olarak salınarak, numunenin parlatma bezine temas ettiği süreyi en üst düzeye çıkarır.

Yüksek kaliteli yüzey elde edebilirsiniz

  • VibroMet 2, MasterMet ™ 2 koloidal silika ile birlikte kombine ederek numunenin yüzeyini EBSD (electron-backscatter diffraction) için uygun hale getirmenize olanak sağlar.
  • Kullanıcı sistemi kurduktan sonra numuneler parlatma yüzeyinde doğal olarak hareket etmektedir.
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,