Buehler Willson Rockwell 2000/574
Sertlik Ölçüm Test Cihazı

Teklif Listesine Ekle

1523443780_rocwell2000.jpg

1547627881_buehler574.png

Rockwell 2000 ve 574 model sertlik ölçüm cihazları en yüksek seviyede derinlik ölçüm doğruluğunu ve çözünürlüğü sağlar.  GR & R performansı sektördeki tecrübesini ispatlamaktadır.

Numuneye göre model seçenekleri

  • Numune boyutuna göre 10 – 14 inçlik farklı model seçenekleri
  • Regular, Superficial ve Twin olarak farklı test skalalarında ölçüm yapabilen modeller mevcuttur. 

GR&R performansı

  • Yüksek doğrulukta "in-line" derinlik ölçümü yapan Rockweel serisi, yük hücresi kuvvet uygulaması ile hızlı, hassas ve güvenilir test yapmanızı sağlar. 

Kullanım kolaylığı

  • Otomatik ve tek tuşla ölçüm başlatabilirsiniz
  • Ölçüm tanımlaması yapmak için esnek ve kullanıcı dostu LCD kontrol paneline sahiptir.
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,