Buehler Wilson VH1102 & 1202
Sertlik Ölçüm Cihazı

Teklif Listesine Ekle

1523443780_willson1102.jpg

Knoop ve Vickers için tasarlanan VH1102 ve VH1202 mikro sertlik test cihazları, hem kalite kontrol hem de metalurjik araştırma uygulamaları için hassas mikro sertlik testi için çok yönlü, ekonomik ve güvenilir bir çözüm sunuyor. VH1002 serisi, operatörün dijital okuyucuyu kullanarak bağımsız modda veya isteğe bağlı tümleşik yüksek çözünürlüklü kamera ve güçlü DiaMet yazılımı kullanarak ölçüm yapmasına izin verir.

Daha yüksek segmentin konforunu ve kesinliğini deneyimleyin

  • Manuel yük seçim düğmesini dayanıklı bir motor ile değiştirerek yükleri otomatik olarak değiştirebilirsiniz.
  • Hızlı ve sessiz motorlu taret tamamen otomatik test döngüsünün bir parçası olarak entegre edilmiştir. Başlatma düğmesine bir kere basmanız yeterli.
  • Vickers ve Knoop testleri uluslararası standartlara, ISO 6507 ve ASTM E384, uygun olarak tasarlanmıştır.
  • 0.01-2 kg yük aralığında test yapmanıza olanak sağlar

Otomasyon ile kullanım kolaylığı sağlar

  • Basic- Test cihazını tam olarak kontrol edin ve dahili bir kamera ve DiaMet yazılımı ile PC ekranınızdaki girintileri ölçün. Güçlü bir veri yönetimi aracı verilerinizi değerlendirmenize ve saklamanıza olanak tanır.
  • Semi-Automatic- Motorize XY tablası ile bir CHD veya NHT ölçümü için kolay geçişler oluşturmanıza yardımcı olur ve girinti diyagonallerini otomatik olarak ölçerek kullanıcı etkisini ortadan kaldırır.
  • Full-automatic- Bir kamera, motorlu X-Y tablası ve otomatik odaklama, tam otomatik DiaMet yazılımı ile operatör müdahalesi olmadan yüzlerce girintiyi alabilir ve ölçebilir.
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,