Buehler Wilson UH4000 Serisi
Sertlik Ölçüm Cihazı

Teklif Listesine Ekle

1547628861_buehlerwilson-uh4000.jpg

Buehler'in üniversal sertlik test cihazları UH4000 Serisi, yüksek hacimde üretim yapan üretim hatları ve kalite kontrol laboratuvarları için tasarlanmıştır. Farklı ölçüm skalaları için UH4250 ve UH4750 olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. 

0,5 - 250 kg ve 3 - 750 kg arasındaki tüm standart ve normal sertlik test yöntemlerini içerir. DiaMet ™ kontrol yazılımı ile birçok güçlü otomasyon özelliğine sahip dokunmatik ekranıyla kullanıcı dostu bir ara yüze sahiptir.

Kullanım kolaylığı

  • Deneyimsiz operatörlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hızlı ve basit bir operasyona odaklanırken, DiaMet işletim yazılımı ile uzman kullanıcıların ihtiyaç duyduğu özelliklerin esnekliğini korur.
  • Vickers ve Brinell ölçümlerinizi kullanıcıdan bağımsız olarak hızlı ve yüksek doğrulukla yapmanıza olanak sağlayan kameraya sahiptir.

Esneklik

  • 8'li revolver ile tüm sertlik skalalarında ölçüm imkanı 
  • 0,5 - 250 kg ve 3 - 750 kg geniş yük aralığı
  • Analiz yapılacak noktanın lazer ile kolaylıkla belirlenmesi
  • İsteğe bağlı numune tutucu ile test işlemi sırasında, numunenizin stabilitesini arttırır. 

Çalışma süresini arttırın ve servis maliyetlerini azaltın

  • Dayanıklı dış çelik yapısı, zorlu üretim hattında tam koruma sağlar. 
HIZLI FİLTRE

Tekif İstek Formu

Teklif listenizde hiç ürün yok!

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) çerçevesinde, veri sorumlusu İncekaralar tarafından hazırlanan; kişisel verilerimin nasıl işleneceği, kimlere hangi amaçla aktarılacağı, toplanma yöntemleri ve hukuki sebepleri ile haklarım konusunda bilgi içeren Müşteri Aydınlatma Metni’ni okudum.

Müşteri Açık Rıza Beyanı'nda belirtilen kişisel verilerimin, yine müşteri açık rıza beyanında yer alan işlenme amaçlarıyla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olmak üzere işlenmesine ve aktarılmasına açık rızam olduğunu,
Ticari Elektronik İleti Onay Metni'nde düzenlendiği şekilde, 6563 sayılı Elektronik Ticari İletilerin Düzenlenmesi Kanunu kapsamında tarafınıza ilettiğim iletişim bilgilerime, ticari elektronik ileti gönderilmesine,